Avalon » Serie komiksowe » The Punisher (MAX) » The Punisher (MAX) #6

The Punisher (MAX) #6

The Punisher (MAX) #6

"In The Beginning" - conclusion

Postacie
Cytat

Bethell: "I need someone to do the job they gave me, and you are it and anyone gets in the way of that i will fucking liquidate them--"
Pilot #1: "We just got a go on green seven."
Pilot #2: "Understood." (odpina linkę Bethella) "Excuse me, sir. Homeland security." (wypycha Bethella) "Now leaving the land of this-never-happend..."

Streszczenie

Punisher z dachu budynku rozprawia się z ludźmi przysłanymi przez Larry'ego i Nicky'ego. Helikopterem przylatuje Bethell. Z bagażnika jednego z aut po cichu wychodzi Pittsy, który wkrada się do środka magazynu i dźga Micro w brzuch. Kiedy Frank przeładowuje i nie dostaje odpowiedzi od swojego partnera, wie że coś jest nie tak. Strzela w dach dookoła siebie. Z dołu strzałami odpowiada Pittsy. Punisher zeskakuje do niego.

Używając broni zamontowanej na helikopterze Bethell strzela w stronę magazynu.

Frank rzuca się na Pittsy'ego, dostaje strzałem ze strzelby - traci żebro. Frank łamie jego palce i uderza go kilka razy, kiedy Castle musi złapać. oddech Pittsy naciera na niego.

Bethell cały czas strzela z ciężkiego karabinu zamontowanego na helikopterze niszcząc seriami samochody na ziemi. Jeden z pilotów w imię Bezpieczeństwa Narodowego odczepia linkę Bethella i wypycha go z helikoptera.

Pittsy tnie Franka kawałkiem szkła, które w końcu wbija mu w rękę. Frank łamie je i wyrzuca Pittsy'ego przez okno na płot z kolcami. Kiedy ten ciągle się rusza, Punisher skacze na niego i go dobija.

Castle wraca na górę, do Micro, zabiera strzelbę i rozprawia się z resztą bandziorów, podczas gdy Micro jest ciężko ranny.

Cavella przy pomocy broni każe Larry'emu wyjść zza samochodu, co też mężczyzna robi i ginie. Kiedy Frank celuje do uciekającego Nicky'ego pojawia się Pittsy z kawałkiem płotu w ciele. Punisher strzela mu prosto w twarz.

Nicky trafia na wóz policyjny - zabija policjantkę, a policjantowi każe go wieźć.

Kiedy już wszyscy - prócz Cavella, któremu udało się uciec - nie żyją Frank wraca do magazynu po drodze spotykając dogorywającego Bethella, który majaczy.

Micro mówi Frankowi, że może tą opowieścią o Bobie Garrettcie Castle chciał zasugerować, że tak naprawdę mógłby nie być Punisherem. Może tak naprawdę co roku chodzi na grób rodziny by przeprosić za to, że wykorzystuje ich śmierć, jako usprawiedliwienie dla czegoś takiego, jak zabijanie. Frank mówi, że Micro powinien uciekać kiedy mu kazał.

Punisher strzela Micro w głowę.

Autor: Crov

Galeria numeru

The Punisher (MAX) #6

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.