Avalon » Serie komiksowe » The Punisher (MAX) » The Punisher (MAX) #5

The Punisher (MAX) #5

The Punisher (MAX) #5

"In The Beginning" - part 5

Postacie
Cytat

O'Brien: "And I quit, you fucking ungrateful cocksucker..."
Bethell: "I may have sucked a cock or two in my time, O'Brien, but it's nothing to the bottomless pit of pussy you'll be eating when they throw you back in prison."

Streszczenie

Micro zostaje postrzelony z bliskiej odległości w klatkę piersiową. Kiedy Cavella już ma pociągnąć za spust i zabić Franka, ten gryzie go w palce. Do pokoju hotelowego wpada O'Brien z pistoletem automatycznym i rani Pittsy'ego oraz Inka. Ink podnosi się i wyciąga zawleczkę z granatu, na to O'Brien reaguje szybką serią z pistoletu. Cavella strzela do O'Brien. Granat Inka wybucha, urywając mu rękę.

Micro uwalnia Franka, który łapie Cavella za głowę i uderza nią o głowę Pittsy'ego. Frank każe Micro strzelać, mimo że ten może przy okazji zranić Franka, co też się dzieje. Nicky i ranny Pittsy uciekają. Frank zabiera Micro i po wymianie spojrzeń z O'Brien ucieka.

Cavella, Pittsy i Larry uciekają samochodem. Nicky każe Larry'emu zawiadomić swoich ludzi, podczas gdy Pittsy jest niesamowicie zdenerwowany i marzy tylko o tym by dopaść Punishera.

Micro dostał jedną kulkę w klatkę piersiową. Razem z Frankiem dojeżdżają do magazynu, który niegdyś ustawił Micro. Ranny mężczyzna mówi, że opowie Frankowi wszystko o Bethellu i jego funduszach, które - jak sądzi Frank - są nielegalne.

Bethell tłumaczy funkcjonariuszom, którzy przybyli do hotelu, że cała ta sprawa należy do Bezpieczeństwa Narodowego i nie jest to miejsce zbrodni. Sanitariusze wywożą O'Brien, która mówi Bethellowi, że rzuca tę robotę. Bethell dzwoni do niejakiego Archera i każe włączyć pluskwę w telefonie Micro, a także przywieźć broń.

Micro tłumaczy Frankowi, że Bethell nie miał funduszy na swoje przedsięwzięcia, więc jako były żołnierz walczący w Afganistanie miał ułatwiony handel heroiną, którą za pośrednictwem policji sprzedawał gangom. Za te nienamierzalne pieniądze Bethell opłacał zabójców, a także samego Micro. Punisher mówi, że biorąc te pieniądze Micro przyłączył się do wroga.

Frank kontakuje się z Cavellą i podaje mu położenie miejsca w którym się ukrywa.

Castle sprawdza telefon Micro - okazuje się, że jest w nim pluskwa, więc Bethell pewnie już jest w drodze. Potem przypomina Micro historię o Bobie Garrettcie i o tym jak kazał Bobowi uciekać nim wyrzucił go przez okno. Frank dwa razy każe swemu dawnemu przyjacielowi uciekać, a gdy ten nie chce pójść za radą dawnego kumpla, Frank każe mu się przygotować.

Autor: Crov

Galeria numeru

The Punisher (MAX) #5

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.