Avalon » Serie komiksowe » The Punisher (MAX) » The Punisher (MAX) #4

The Punisher (MAX) #4

The Punisher (MAX) #4

"In The Beginning" - part 4

Postacie
Cytat

Micro: "What do you say?"
Frank: "Yes or fuck you?"
Micro: "Yeah."
Frank: "Fuck you."

Streszczenie

Micro pyta Franka, czy chciałby zapolować na Bin Ladena. Każe mu zapomnieć o gangolach, czy mafii i pomyśleć o prawdziwych potworach zabijających tysiące. Mówi, że może to to powinien robić od początku.

Larry, Cavella, Pittsy oraz Ink jadą samochodem zostawiając za sobą okaleczonego Rotha. Wiedzą wszystko, co muszą wiedzieć o ludziach ukrywających Punishera.

Micro tłumaczy Punisherowi, że Bethell oraz jego ludzie to CIA i poszukują prawdziwych, dobrych zabójców. Chcą zaproponować pracę Punisherowi, ponieważ Bethell nie ma dużych funduszy i potrzebuje ludzi, którzy nie zepsują roboty. Frank każe mu się pieprzyć. Do hotelu Claude wchodzi Cavella i reszta, wsiadają do windy. Punisher mówi, ze pracuje sam, bo inni w końcu go zawodzą. Poza tym, nie chce pracować dla ludzi, którzy wzbogacają się na wojnie i kreują te "prawdziwe potwory", które Frank miałby zabijać.

O'Brien odwiedza staruszka, świadka, i wypytuje o Rotha. Nagle pojawia się Roth trzymając się za krwawiące krocze. Szybko ruszają do szpitala, a O'Brien dzwoni do Bethella przewidując atak na ich pokój hotelowy. Bethell każe kobiecie zostawić Rotha i dopilnować by nic nikomu nie powiedział, a potem przyjechać do hotelu.

W hotelu wszyscy przygotowują się do działania. Oddział żołnierzy pracujących dla Bethella wsiada do windy. Ink przecina kable windy, którą jadą żołnierze.

Frank wspomina swoje dawnego sąsiada, Boba Garretta, który pewnego dnia - po śmierci rodziny Franka - przyszedł pogadać. Opowiadał o tym, jak poznał nową kobietę i rozstał się ze swoją żoną w raczej nieprzyjemny sposób, na co Frank zareagował siła i wyrzucił go przez okno. Do hotelowego pokoju wpadają Cavella i jego ludzie. Nicky strzela w kolana Bethella, a Pittsy rozprawia się z resztą. W końcu wchodzą do pokoju z Micro i Frankiem.

Autor: Crov

Galeria numeru

The Punisher (MAX) #4

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.