Avalon » Serie komiksowe » The Punisher (MAX) » The Punisher (MAX) #2

The Punisher (MAX) #2

The Punisher (MAX) #2

"In The Beginning" - part 2

Postacie
Cytat

Larry: "So you guys are from Boston too, huh? Did ya leave ya CAHH inna PAHKIN' LAHT?"
Pittsy: "What're you, some kinda fuck?"

Streszczenie

Późne popołudnie, pogrzeb dona Massimo Cesare. Kilku mafiosów rozmawia o Punisherze, i o tym co zrobił, kiedy z jeepa stojącego na ulicy wylatuje rakieta, która trafia dokładnie w nich. To Frank Castle dobijający mafię.

Pokój hotelowy. Bethell, Roth, O'Brien i Micro oglądają wiadomości, w których mowa o tym co wydarzyło się na pogrzebie. Wszyscy są zdziwieni tylko nie Micro, który twierdzi, że Frank stara się trzymać ich pod ciśnieniem, daje im do wiadomości, że cały czas ma ich na oku. Roth sugeruje, że może to właśnie Micro boi się Punishera, na co ten reaguje łapiąc Rotha za krocze. Tłumaczy mu, żeby przestał nazywać go "grubaskiem" oraz mówi, że pracował z Castle'em dziesięć lat - każdy kto zna Punishera lepiej niż Micro jest martwy. Na koniec dodaje, że bardzo boi się Franka i każe Bethellowi zawiadomić resztę ludzi, bo tej nocy ruszają zająć się Frankiem.

Frank siedzi na ławce z podstarzałą prostytutką, Nadine, która opowiada mu o zamieszaniu w mafii. Frank pyta o wiek młodej dziewczyny stojącej niedaleko nich, kobieta nie wie wiele na temat młodej dziewczyny, prócz tego, że jest z Poughkeepsie. Frank wstaje i rozprawia się z alfonsem, po czym wraca z pieniędzmi. Daje je kobiecie i każe połowę oddać dziewczynie, żeby wróciła do Poughkeepsie.

Bar. Przy stoliku Nicka Cavella, Pittsy'ego oraz Inka pojawia się krępy, łysawy mężczyzna - Larry. Nick przedstawia Larry'emu Pittsy'ego i Inka. Larry reprezentuje nowojorską mafię i prosi o pomoc Cavella. Cavella proponuje zlikwidowanie Punishera, w zamian za udział w mafii.

Punisher wychodzi wieczorem na ulicę. Obserwują go Micro, Roth, O'Brien i Bethell. Bethell zapewnia Micro, że jeżeli coś pójdzie nie tak, żołnierze - niektórzy to byli Delta Force - wkroczą do akcji. Micro odpowiada, że jeżeli coś pójdzie nie tak, nie ma sensu marnować ich żyć, po czym wychodzi. Woła Franka, a gdy ten wyciąga broń szybko strzela do niego ze strzelby. Podchodzi bliżej i strzela Castle'owi w rękę, a potem w głowę.

Autor: Crov

Galeria numeru

The Punisher (MAX) #2

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.