Avalon » Serie komiksowe » The Punisher (MAX) » The Punisher (MAX) #1

The Punisher (MAX) #1

The Punisher (MAX) #1

"In The Beginning" - part 1

Postacie
Cytat

O'Brien: "You know, he is in great shape for a guy his age. I wonder if he's got a big dick?"
Roth: "HA! O'Briend, why--"
O'Brien: "In case I get a chance to fuck him. I like big dicks."

Streszczenie

Frank Castle spędza popołudnie na grobie swojej rodziny. Wspomina ten letni dzień w Central Parku, gdy wszystko dla niego się zmieniło. Przywołuje w pamięci obrazy z tamtego dnia - to jak zginęła jego rodzina, jak wyglądały ich ostatnie chwile, jak wyglądał ich ostatni piknik. Frank wraca do swojej kryjówki ciągle myśląc o dniu, w którym zginęła jego żona i dzieci, o dniu w którym świat oszalał. Punisher wyciąga karabin z myślą, że sprawi by świat znów stał się normalny.

Castle nie wie, że gdy ładuje broń do samochodu, ktoś go obserwuje. Mężczyzna - Roth oraz kobieta - O'Brien. Rozmawiają chwilę o Punisherze, po czym odjeżdżają.

Noc, willa dona Massimo Cesare, który właśnie obchodzi swoje setne urodziny. Punisher już jest na miejscu, przygotowany do rozprawienia się z wszystkimi obecnymi na przyjęciu gangsterami. Podczas gdy mafijny światek składa życzenia don Massimo do środka wchodzi Frank Castle i oznajmia, ze przyszedł zabić Massimo, co też robi strzelając mu w głowę.

Kilka sekund szoku, mafiosi zamierają. Frank spokojnie ustawia sie na podwórzu i przygotowuje M60, które rozgrzewa się, jak tylko gangsterzy wybiegają na dwór. Punisher wspomina różne wojny, a jego przeciwnicy padają jak muchy. Niektórzy próbują się ukryć w krzakach, ale i tam czeka na nich niespodzianka w postaci min przeciwpiechotnych. Po zmianie paska z nabojami, Castle upewnia się, że wszyscy mężczyźni są martwi.

Całe zajście, dzięki usługom NASA, obserwuje na telewizorze w hotelowym pokoju parę osób - Roth i O'Brien, którzy obserwowali Punishera, a także Bethell. Nie mogą uwierzyć w to co widzą, są zdziwieni efektywnością działań Punishera. Bethell przechodzi do innego pokoju, do pokoju w którym siedzi nie kto inny jak Linus "Microchip" Lieberman, dawny przyjaciel i współpracownik Franka. Bethell mówi, że Micro nie mylił się, co do pojawienia się Franka na cmentarzu. Micro twierdzi, że Frank odwiedza to miejsce co roku, ale złapanie go tam byłoby nie na miejscu. Dodaje, że wie jak Punisher działa i niedługo się nim zajmie. Jest jedynym przyjacielem Franka na całym świecie.

Autor: Crov

Galeria numeru

The Punisher (MAX) #1

Imię i nazwisko:
Inne pseudonimy:
Opis:
Moce:
Avalon marvelcomics.pl jest nieoficjalną stroną poświęconą komiksom wydawnictwa Marvel.
Prawa autorskie do wszelkich postaci i grafiki - o ile nie napisano inaczej - należą do firmy Marvel i jej podmiotów.
Wszelkie materiały oryginalne © 2002-2019 Avalon marvelcomics.pl Kopiowanie tekstów bez zgody autorów jest zabronione.